Petak 8.4.

Natjecateljski program

10:00 THE WAY TO SUNDANCE
Miguel Bechet/Ursina Maurer, Švicarska, 59 min
11:10 BEA WANTS TO KNOW
Roger Canals, Španjolska, 40 min
12:00 PEACE FOR ALL
Elizabeta Koneska, Makedonija, 26 min
12:40 ANYTHING BUT BLACK
Asura Linkeviciute, Litvanija, 20 min
13:10 A LOOMING PAST
Sashi Sivramkrishna, Indija, 54 min
15:30 FLORENCE FIGHT CLUB
Luiggi Maria Perotti/Rovero Impiglia, Italija, 82 min
17:00 MADE IN TRENCHTOWN
Esther Maagdenberg, Engleska, 35 min
17:45 242 METERS OF LIFE
Novica Savic, Srbija, 20 min

19:30 Svečano otvorenje

20:00 RHIZOME
Paolo Buccieri, Italija, 52 min
21:10 HUMAN TERRAIN
Michael Udris, David Udris, James Der Derian, SAD, 82 min

 

Subota 9.4.

Natjecateljski program

10:00 GUGARA
Jacek Naglowski, Poljska, 68 min
11:15 INVISIBLE NEIGHBORS
Mona Hafez/Barbara Koch, Njemacka, 33 min
12:00 MY LAND
Jason Burlage, SAD, 99 min
13:45 EARNING DAILY BREAD
Ivo Kuzmanic, Hrvatska, 25 min
Specijalni program MINI MEAD
16:00 Ariella Ben-Dov, direktorica festivala “MARGARET MEAD film and video festival“, New York
16:30 PLUG & PRAY
Judith Malek-Mahdavi/Jens Schanze, Njemacka/Italija/Japan/SAD, 91 min
18:15 SHOOTING WITH MURSI
Olisarali Olibui/Ben Young, Etiopija, 57 min

Natjecateljski program

20:00 ONE DAY IN SMARA
Fany De La Chica, Španjolska, 24 min
20:35 KHMER POTS
Delphine Moreau, Francuska, 24 min

Koncert
21:30 DAMIR IMAMOVIC, Kazalište Gandusio
Ulaznica 50kn / pretprodaja 35kn - Music shop LINK

 

Nedjelja 10.4.

Natjecateljski program

10:00 BIRD'S WAY
K.Trencsenyi & V.Naumescu, Rumunjska, 56 min
11:00THE WAY OF TAO
Yves De Peretti, Francuska, 52 min
12:00 YEARS IN HAND
Evgeny Aleksandrov/Elena Danilko, Rusija, 46 min
12:50 ROMA BOYS - THE LOVE STORY
Rozalie Kohutova, Ceška, 30 min
15:00 FUNERAL SEASON
Matthew Lancit, Kanada, 86 min
16:30 COWBOYS: EAST GERMANY REBELS OF THE VOGTLAND
Eric O'Connell, SAD, 28 min
17:10 GOLDEN SCARS
Alexandrine Boudreault-Fournier, Kanada, 62 min
19:00 MOSAIC EUROPE
Ira Hartmann/Anna Luttgering, Njemacka, 72 min
20:20 PROMISE AND UNREST
Alan Grossman/Aine O'Brien, Irska, 79min
21:50 MY MARLBORO CITY
Valentina Pedicini, Italija, 52 min
22:45 Zatvaranje festivala i proglašenje pobjednika - Ariella Ben-Dov

 

MMC ROVINJ Trg Brodogradilišta 5

Sve projekcije održavaju se u multimedijalnom centru i besplatne su.